Ślub, studniówka, randka… Gdy mamy w perspektywie udział w ważnej uroczystości, staramy się wyglądać perfekcyjnie. Jednym z elementów pomagających uzyskać zjawiskowy efekt jest opalanie natryskowe. Jak wiadomo, jest to całkowicie bezpieczny zabieg, który pomaga uzyskać zdrową opaleniznę nawet do 10 dni. Dlaczego zatem nie korzystać z tej możliwości upiększania na co dzień, a nie tylko w obliczu jakiegoś wyjątkowego wydarzenia?

Idealnym przykładem jest skorzystanie z opalania natryskowego do kreowania pozytywnego wizerunku w pracy. Delikatnie, naturalnie wyglądająca opalenizna wygląda estetycznie, profesjonalnie i z pewnością zostanie dostrzeżona przez naszych współpracowników oraz… szefa.

Opalanie natryskowe to także doskonałe rozwiązanie gdy planujemy urlop -nie tylko na egzotycznej plaży. Dzięki temu zabiegowi bez kompleksów założymy bikini!

Stałe klientki Opalizu znajdą jednak miliony powodów, by ozłocić swoje ciało i skorzystać z zabiegu opalania natryskowego. Wszystko po to, by dobrze czuć się w swojej skórze…

Pamiętajmy zatem, że opalanie natryskowe, w przeciwieństwie do solarium, jest zabiegiem zupełnie nieszkodliwym, dlatego możemy je powtarzać dowolną ilość razy. To idealny pretekst, by zawsze, nie tylko od święta wyglądać zjawiskowo!