Zdrowie przede wszystkim

Czy wiesz, że opalanie się w pełnym słońcu bez dodatkowej ochrony oznacza ryzyko powstania nieodwracalnych zmian w twojej skórze?

Na szczęście istnieje sposób, by cieszyć się piękną opalenizną bez poparzeń, przebarwień czy zmian nowotworowych!

Piasek, morze i całe dnie spędzone na plaży – dla wielu z nas to przepis na udany urlop. Ale dla naszej skóry już nie!

Mając za sobą kilkunastogodzinny kontakt z promieniami słonecznymi narażamy nasz organizm na starcie z promieniami ultrafioletowymi. Powodują one poparzenia, przedwczesne zmarszczki, a w najgorszym wypadku nawet zmiany nowotworowe. W efekcie, leżąc godzinami na plaży, oprócz opalenizny otrzymujemy wątpliwej jakości „bonusy” takie jak: oparzenia słoneczne, przedwczesne starzenie skóry, przebarwienia, a nawet najgroźniejszy z nowotworów skóry – czerniak.

Na szczęście nasz organizm może się bronić przed działaniem szkodliwych promieni

  • pomaga mu w tym melanina, która działa jak naturalny filtr. Sama opalenizna zatem to nic innego, jak wynik ochrony przed działaniem promieni słonecznych. Jednak ta ochrona jest za mała…

Czy można zatem uniknąć kontaktu z wolnymi rodnikami, a jednocześnie cieszyć się pięknie opaloną skóra?

Owszem, możemy smarować się kremami z filtrem, ale nawet te, które zawierają wysoki faktor nie zapewnią całkowitej ochrony. Możemy też wybrać opaleniznę „z tubki”, lecz każda kobieta, która choć raz stosowała samoopalacz wie, że trudno wtedy uniknąć plam i zacieków, które nie prezentują się estetycznie…

Na szczęście możemy pochwalić się naturalnie wyglądającą opalenizną, która w dodatku jest całkowicie bezpieczna. Opalanie natryskowe, bo o nim mowa, nie posiada żadnych skutków ubocznych, jest całkowicie bezpieczne i w odróżnieniu od stosowanych samoopalaczy nie zostawia przebarwień, plam, a naszego nosa nie drażni jego zapach. Opalanie natryskowe to naturalny efekt opalonej skóry a ryzyko powstania nowotworów, poparzeń czy przyśpieszonego starzenia posłonecznego ma z takim opalaniem niewiele wspólnego. A jeśli wykonamy zabieg w renomowanym salonie, gdzie stosowane są kosmetyki najnowszej generacji, możemy cieszyć się opalenizną wyjątkowo długo – nawet dwa tygodnie.

Dlatego polecam opalanie natryskowe, bo piękno i zdrowie mogą iść ze sobą w parze!

Łukasz Preibisz

Szanowni Państwo

W salonie prowadzimy zapisy, zapraszamy do kontaktu 662206061

Znajdziecie nas na Facebook i Instagram pod nazwą Opalizu

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 20:00, a w soboty w godz. 08:00 - 14:00.

Cieszymy się, że chcesz skorzystać z naszych usług.

Deklaracja jakości

Opalizu to studio specjalizujące się wyłącznie w opalaniu natryskowym. Zabieg wykonywany jest ręcznie, co gwarantuje równomierny efekt i naturalny wygląd. Tylko wypracowana przez lata metoda indywidualnego opalania natryskowego zapewnia najwyższą jakość usług.

Dermatolog informuje

Czy wiesz, ze opalanie się w pełnym słońcu bez dodatkowej ochrony oznacza ryzyko powstania nieodwracalnych zmian w twojej skórze?

Na szczęście istnieje sposób, by cieszyć się piękną opalenizną bez poparzeń, przebarwień czy zmian nowotworowych!

Kontakt

OPALIZU
Expresowe Opalanie Natryskowe
ul. Rozbrat 34/36
00-429 Warszawa
email: studio@opalizu.pl
Godziny otwarcia:
pon-pt: 8.00 - 20.00
sob: 08.00 - 14.00