Wakacyjny ekspresowy look? Tylko z Opalizu!

Urlopowy wyjazd tuż tuż, a twoja skóra wciąż jest blada jak ściana? To nie problem- wystarczy, że zdecydujesz się na opalanie natryskowe w salonie Opalizu!

Za chwilę wymarzony urlop, ale natłok obowiązków sprawił, że twoją skórę jeszcze nie musnęło słońce? Chłopak chce cię porwać na romantyczny weekend nad jezioro? A może przed tobą spontaniczny wypad w babskim gronie do spa, a ty nie chcesz wypaść blado na tle innych dziewczyn? To nie problem- wystarczy, że dopieścisz swoje ciało zabiegiem opalania natryskowego wykonanym w salonie Opalizu.
Dlaczego właśnie opalanie natryskowe? Przede wszystkim jest to zabieg, który trwa zaledwie 30 minut- tyle czasu potrzeba, by kosmetyczka przy pomocy specjalnego urządzenia rozprowadziła na twoim ciele mgiełkę opalającą, a następnie wysuszyła cię. Potem należy tylko przez kilka godzin unikać kontaktu z wodą, by przez długi czas cieszyć się piękną opalenizną! Opalanie natryskowe to zatem idealny wybór dla każdego, kto szybko chce wyglądać atrakcyjnie. W salonie opalania natryskowego Opalizu dodatkowo oszczędzasz czas, gdyż nie musisz umawiać się na zabieg, możesz go wykonać po pracy, tuż przed spakowaniem się na wymarzony wakacyjny wyjazd!
Jednak czas to jeszcze nie wszystko- dla każdej dbającej o siebie kobiety liczy się również jakość. Na plaży nie możesz przecież pokazać opalenizny o nienaturalnym, pomarańczowym zabarwieniu, z plamami i smugami, a taki efekt dają czasem popularne samoopalacze… Na szczęście wybierając profesjonalny salon opalania natryskowego, nie musisz się o to martwić. Po wizycie w Opalizu zaprezentujesz się na plaży bosko, a inne dziewczyny dosłownie zbledną na twój widok!
Warto również zaznaczyć, że w salonie Opalizu kosmetyczki pomogą ci dobrać odcień opalenizny, który będzie idealnie współgrać z twoją karnacją. Dzięki temu na urlopie, podczas spontanicznego weekendowego wypadu, czy na imprezie olśnisz wszystkich swoją naturalną, równomierną i ekspresową opalenizną!
Chcesz w krótkim czasie wyglądać zjawiskowo? Opalanie natryskowe to idealny wybór dla ciebie!