Czekają cię ważne zawody kulturystyczne? Po zabiegu opalania natryskowego w salonie Opalizu pokażesz się z najlepszej strony!

Na zawodach dla kulturystów króluje stuprocentowy profesjonalizm. Tu liczy się nie tylko doskonała rzeźba ciała, lecz także intensywnie brązowy odcień skóry. Biorący udział w zawodach sportowcy, którzy miesiącami pracują nad swoją sylwetką, nie mogą zatem pozwolić sobie na niedoskonały wygląd. Zdarza się jednak, że kulturyści wybierają pielęgnację, która nie pozostawia profesjonalnych efektów. Taka sytuacja ma miejsce choćby wtedy, gdy zawodnik użyje niewłaściwego preparatu, który nada skórze nienaturalny, pomarańczowy odcień. Bywa i tak, że kulturysta stosuje bronzer w dniu zawodów nakładając go zbyt obficie. Efekt? Kosmetyk pozostawia smugi, albo po prostu spływa po spoconej skórze, co daje wyjątkowo nieestetyczne wrażenie…

Dlatego zamiast na własną rękę eksperymentować z kosmetykami brązującymi, lepiej zwrócić się do profesjonalistów, którzy doskonale wiedzą, jak ważna jest Twoja pasja. Do tego grona bez wątpienia zalicza się salon opalania natryskowego Opalizu.

Jesteśmy jednym z nielicznych salonów w Polsce, który już od wielu lat zajmuje się brązowieniem ciała kulturystów. Specjalnie dla zawodowców sprowadzamy najwyższej jakości preparat Black Out. To płyn brązujący stworzony z myślą o klientach, którzy oczekują długotrwałego i perfekcyjnego efektu. Black Out zawiera najwyższy, 2,5- krotny poziom stężenia bronzera. Ze względu na podwyższony dodatek DHA, gwarantujemy, że opalenizna uzyskana przy pomocy tego preparatu będzie równomierna- bez plam, smug czy pomarańczowego odcienia!

Aby uzyskać najbardziej optymalny wynik, osobom biorącym udział w zawodach kulturystycznych zalecamy zadbać o odpowiednią prezencję już trzy dni wcześniej. Wtedy w naszym salonie rankiem należy wykonać pierwszą sesję opalania natryskowego. Następnego dnia rano spłukujemy ciało ciepłą wodą- co jest niezbędne, by uzyskać jednolity kolor, a potem wykonujemy drugą sesję opalania dla kulturystów. Trzeciego dnia rankiem ponownie spłukujemy ciało i wykonujemy trzeci, wieńczący całość zabieg. Efekt końcowy to idealna opalenizna o ciemnobrązowym kolorze, która znakomicie podkreśli wszystkie atuty Twojej sylwetki oraz sprawi, że konkurencja zostanie w cieniu!

Możesz również skorzystać z innej opcji: wystarczy, że dzień przed zawodami zgłosisz się do naszego salonu na zabieg opalania natryskowego, a potem, przed imprezą, nałożysz na ciało cienką warstwę sprawdzonego bronzera oraz oliwki.

Zapraszamy zatem do naszego salonu, gdzie możesz liczyć nie tylko na profesjonalnie wykonany zabieg opalania natryskowego przy użyciu płynu Black Out, lecz jeszcze uzyskasz garść cennych wskazówek dotyczących utrzymania efektu mocno brązowej skóry na dłużej.
Kulturysto, w Opalizu czeka cię pełna kultura!