Był szampan, odśpiewane chórem „Sto lat” i goście. Przede wszystkim jednak, z okazji siódmych urodzin salonu opalania natryskowego Opalizu, od zadowolonych klientów spływały najserdeczniejsze życzenia!

Równo siedem lat temu, na ulicy Domaniewskiej 35 w Warszawie, Ewelina Szymańska wcieliła w życie swój pomysł na biznes. Ideą salonu Opalizu było świadczenie wyspecjalizowanych usług, stawianie na jakość, stworzenie stałego zespołu, który o zabiegu opalania natryskowego wie wszystko. Dodajmy do tego nastawienie na potrzeby klienta (dojazd do domu, opalanie w salonie bez umawiania, liczne promocje), sprawdzone płyny i nowoczesny sprzęt do wykonywania zabiegu, by zrozumieć, dlaczego z roku na rok salon Opalizu może poszczycić się coraz większą liczbą oddanych klientów!

Ekipa wiernych fanów najwyższej jakości opalania natryskowego nie zawiodła w dniu siódmych urodzin Opalizu (filmik z tego wydarzenia można obejrzeć za FB). Kto nie mógł wpaść na imprezę – złożył życzenia za pośrednictwem mediów społecznościowych. Dla studia opalania natryskowego Opalizu był to najlepszy prezent!