Setki zadowolonych gości, mnóstwo uśmiechu i pasja, która jest zaraźliwa- tak w skrócie można opisać atmosferę, jaka panowała na stoisku Opalizu podczas targów Beauty Days Fast Fashion Week w Nadarzynie!

Targi, które odbywały się w dniach 16- 18 września to jedna z największych imprez branżowych zarówno dla właścicieli, jak i klientów salonów urody. Nie mogło tam zabraknąć ekipy Opalizu!
Specjalnie dla gości targów Beauty Days Fast Fashion Week przygotowaliśmy liczne atrakcje. Przede wszystkim na naszym stoisku można było nabyć w promocyjnych cenach najlepsze płyny do opalania natryskowego dostępne na rynku. Poza tym, każdy kto odwiedził nasze stoisko, mógł za darmo opalić wybraną część ciała: twarz, dekolt, lub ręce, by na własnej skórze przetestować działanie opalania natryskowego. Mniej odważnych przekonała nasza modelka i jej kolega. Para na oczach gości targów poddała się zabiegowi, dzięki czemu każdy mógł się przekonać, na czym polega opalanie natryskowe. Następnego dnia nasi modele zaprezentowali efekt finalny zabiegu- gotową opaleniznę. Efekt zaskoczył nawet tych, którzy wcześniej nie mieli do czynienia z opalaniem natryskowym!

Targi Beauty Days Fast Fashion Week to dla załogi Opalizu także możliwość rozmowy i kontaktu z każdym, kto chciałby wiedzieć więcej o opalaniu natryskowym. Odpowiedzieliśmy na każde pytanie, rozwialiśmy wiele wątpliwości, przekonaliśmy mnóstwo osób!

Dziękujemy Wam za inspirację!