Ślub to najpiękniejszy, ale też najbardziej stresujący dzień w życiu każdej kobiety.

Nic dziwnego, że już wiele miesięcy przed uroczystością sen z naszych powiek spędza myśl, że coś pójdzie nie tak, jak trzeba…W ferworze przygotowań pamiętamy o sukni, dodatkach, czy fryzurze, ale… często zapominamy o kondycji naszej skóry. To wielki błąd, gdyż promienna cera oraz zadbane, dyskretnie opalone ciało stanowią najlepszą ozdobę każdej panny młodej. Biała suknia wspaniale kontrastuje z opaloną skórą, dlatego warto w tym wyjątkowym dniu zaprezentować nienaganny, elegancko opalony look.

Jak osiągnąć taki efekt? Nie zapewnią tego wizyty w najlepszym solarium, które jak wiadomo, nie jest zdrowe dla naszej skóry, wysusza ją i pozostawia nienaturalny pomarańczowy odcień. Niepowodzeniem może również zakończyć się korzystanie z samoopalacza, który na skórze często zostawia smugi i plamy. Na taką wpadkę żadna panna młoda nie może sobie przecież pozwolić!

Na szczęście jest prosty sposób, dzięki któremu zaprezentujemy się nienagannie przed wszystkimi gośćmi i… przed swoim ukochanym! Wystarczy odwiedzić salon opalania natryskowego. Opalanie natryskowe jest zdrowe i bezpieczne dla skóry, poza tym, doskonale ją nawilża i sprawia, że cera wygląda naturalnie i promiennie. Aby uzyskać taki efekt, przede wszystkim trzeba skorzystać z usług wyspecjalizowanego salonu, który bazuje na najlepszych preparatach opalających. Liczy się również to, by wybrany przez nas salon urody zatrudniał doświadczony personel, który udzieli sprytnych rad na przedłużenie trwałości śniadej cery.

Jednak dla każdej panny młodej najważniejszym argumentem skłaniającym do wyboru opalania natryskowego jest czas. Już jedna sesja, która zajmuje ok. 15 minut, wystarczy, by cieszyć się ozłoconą skórą. Nie trzeba powtarzać zabiegu jak w przypadku solarium, nie trzeba wcierać żadnych kremów! Wystarczy skorzystać z takiego zabiegu najlepiej 2-3 dni przed uroczystością.

Masz obawy? Wykonaj próbny zabieg opalania, przynajmniej dwa tygodnie przed ślubem. Dzięki temu sprawdzisz odcień i dobierzesz kolor.

A efekt? Przy odpowiedniej pielęgnacji trwa nawet do 14 dni, zatem nawet w podróży poślubnej będziesz wyglądać zjawiskowo!