Oszczędność czasu, pieniędzy i komfort – to największe zalety wykonania zabiegu opalania natryskowego we własnym domu!

Opalanie natryskowe to bezpieczny i szybki sposób na ozłocenie ciała. Problem polega jednak na tym, że chociaż sam zabieg trwa nie dłużej niż 30 minut, to już przejazd przez całe miasto i powrót zakorkowanymi ulicami czyni z naszego wyjścia całodniowy wypad. A przecież można zagospodarować ten czas w zupełnie inny sposób! Dlatego Opalizu, oprócz wykonywania zabiegu stacjonarnie, w siedzibie salonu, ma dla swoich zabieganych klientów do zaoferowania inną opcję, w postaci opalania w domu klienta.

Jak to wygląda? Przede wszystkim, trzeba zamówić usługę. Nawet po godzinach pracy salonu, w ustalonym czasie, przyjedzie do nas kompetentna i świetnie wyszkolona osoba z załogi Opalizu, wraz z całym potrzebnym sprzętem. Następnie kosmetyczka rozstawia specjalną kabinę ochronną, za sprawą której zabieg nie pozostawi śladu w naszej łazience, potem pozostaje już tylko dobrać odpowiedni odcień opalenizny i… można zaczynać!

Po zabiegu oraz wysuszeniu ciała nie musimy się nigdzie spieszyć, możemy we własnym domu, w luźnym ubraniu lub szlafroku, nad filiżanką herbaty i z dobrą książką w ręku rozkoszować się zaoszczędzonym czasem… i piękną, zdrową opalenizną!